אבחון דידקטי - אבחון שלומדים ממנו

054-7505279 אבחן עכשיו
שרותי אבחון מתקדמים

אודות

דידקטי קיד הוא מרכז לשירותי אבחון דידקטי, פסיכולוגי ופסיכודידקטי והכוונה. כמו כן במרכז ניתנים איבחוני מוכנות לכיתה א' בחשבון, בקריאה וכתיבה.

בדידקטי קיד אנו מקפידים על מאבחנים בעלי תארים מתקדמים / בעלי נסיון משמעותי.

במהלך שנות הניסיון הרבות רכשה מנהלת המרכז את התובנה כי כדי להשיג התקדמות משמעותית בלימודים נדרש לנוע בצעדים קטנים ומדודים המותאמים לתלמיד - התאמה זו מושגת בזכות אבחון דידקטי כבסיס לקביעת תוכנית טיפול מערכתית הן בתחומי הלמידה באמצעות הוראה מתקנת והן בתחומים התפתחותיים שונים (שפה, מוטוריקה, קשב וריכוז, מגע, קשיים רגשיים, התנהגותיים ועוד).
אבחון דידקטי - אבחון המנסה לענות על מוקדי החוזק ונקודות "התורפה" של התלמיד, לאתר ליקויי למידה ולספק תוכנית טיפולית של הוראה מתקנת כדי להתמודד עם הקשיים והמלצות להתמודדות בביה"ס והתאמות לדרכי היבחנות.

ללא עלות נוספת ייעוץ והכוונה  - כשלב ראשוני להורים אשר מתחילים ב"מסע" של חיפוש פתרונות לקשיים שהתעוררו אצל הילד/ה, קשיים לימודיים, שפתיים, תקשורת, רגשיים, חברתיים, מוטוריים, ותחושתיים. היעוץ מאפשר קביעת תוכנית מסודרת עם סדר עדיפות והפנייה לאנשי מקצוע מתאימים כמו פסיכולוג, תרפיה, ריפוי בעיסוק, קלינאית תקשורת, נוירולוג, פסיכיאטר, הוראה מתקנת וכו'.

אבחון פסיכולוגי - האבחון הפסיכולוגי עומד בפני עצמו לאחר שבוצע אבחון דידקטי ונוצר צורך להוסיף עליו אבחון פסיכולוגי.

אבחון פסיכודידקטי - כולל התייחסות מפורטת לתחומים הרגשיים והן לתחומים הדידקטיים.

מוכנות לכיתה א' - אבחון מוכנות שנועד לקבל הערכה באיזו מידה הילד/ה יהיה מסוגל להתמודד עם המטלות הלימודיות בכיתה א'. 

אבחון קשב וריכוז  - אבחון שנועד לאתר לקויות למידה הנובעים כתוצאה מקשב וריכוז - האבחון מאתר הלקות הספציפית משלל הלקויות  האפשריות.

חשוב לדעת: ככל שאיתור הקשיים והמיפוי שלהם לפי תחומים ואנשי מקצוע מתאימים נעשה מוקדם יש אפשרות טובה יותר לבניית תוכנית טיפולית מערכתית שתמנע או תצמצם את הקשיים בשלבים מאוחרים יותר של הלמידה וההתפתחות.

להעיף את הקשיים לראות את היכולות
אבחון דידקטי
|
אודות
|
מידע שימושי
|
טיפים
|
מאמרים
|
המלצות
|
קישורים
|
צור קשר
|
מפת האתר
כל הזכויות שמורות © www.dkd.co.il
Powered by   הקמת אתרים   קידום אתרים